O firmie

ofirmie2

Firma Serwis Personalny Sp. z o.o. powstała w roku 2004 jako inicjatywa osób posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi kadrowo-płacowej i księgowej oraz usług związanych z doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy.

Założyciele, dostrzegając możliwość zaoferowania innym firmom optymalizacji kosztów i zwiększenia efektywności, postanowili połączyć swoje siły, tworząc kompleksową ofertę obsługi kadrowo-płacowej, księgowej i doradczej w zakresie efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Na przestrzeni lat zdobywaliśmy doświadczenie współpracując za równo ze znanymi markami na rynku europejskim będącymi liderami w swojej dziedzinie, jak i podmiotami gospodarczymi z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze działania w głównej mierze nakierowane są na obniżenie kosztów funkcjonowania działów: HR i księgowo – administracyjnych. Szereg firm chcąc skorzystać doraźnie z naszych usług związało się z nami na lata owocnej współpracy. Sektory gospodarki do którym zajmowaliśmy się rekrutacją obejmowały następujące branże: logistyka, produkcja, bankowość, call center oraz IT.

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie zdobywane i poszerzane od 2004 roku. Działamy na podstawie licencji KRAZ nr 1428. Jesteśmy ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Dodatkowo wyróżnia nas rzetelność, uczciwość i terminowość poparta certyfikatem Rzetelnej Firmy (https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/4I18EGKB) Zawsze stawiamy na jakość współpracy z Kontrahentami kierując się również tą dewizą nawiązując współpracę z pracownikami, którzy są kapitałem firmy. Sprawnie wdrożone rozwiązania pozwalają nam na efektywny dobór pracowników i ich delegowanie do Klientów.

Facebook

LinkedId

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij